google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

Serafim Blueprint Eğitimi ve Semineri İzmir

Serafim Blueprint Eğitimi ve Semineri İzmir Karşıyaka 

Serafim Meleği tarafından birleştirilen 11 kozmik enerji, ardı ardına gelen ve birbirini tamamlayan enerji seviyeleri ile altı basamaklı seminer sistemini oluşturmaktadır.

Serafim Blueprint Eğitimi ve Semineri İzmir Karşıyaka'da
Megapol Kişisel Gelişim Merkezi'ndedir. 


SERAPHİM BLUEPRİNT NEDİR?

Bundan 13.000 sene öncesinde, Serafim adı ile bilinen bir melek, bir grup kozmik enerjiyi birleştirdi. Birleşen bu kozmik enerji, evrenimizde bulunan tüm canlı türlerinin, en kolay şekilde iyileşmesinde ve kişisel gelişiminde kullanılabilir.

Dünyamızda bu yeni enerjiyi kullanmayı ve bilgilenmeyi ilk olarak Atlantisrahipleri, bilginleri tanımışlar ve bu ruhani sistemin Atlantislilere ulaşmasını sağlamışlardır. Atlantis kıtasının yokolmasıyla birlikte Serafim enerjisi öğretisini içeren bu ruhani sistem de tamamıyla unutulmuştur.

Bu ruhani sistemi kuran Serafim Meleği, aynı zamanda sistemin de koruyucusudur. Bu sebeptendir ki Serafim Meleği, uzun süre, insanlığın tekrar bu ruhani sistemi kavrayabilme olgunluğuna ulaşmasını beklemiştir.M.S 60’lı yıllarda yüksek ruhani evinime ulaşmış İbraniler, bu enerji kaynağını yeniden keşfetmişlerdir. Bu mistik edinim üzerine geliştirilen ruhani sisteme bugün Kabala demekteyiz.

Günümüzde, bu ruhani sisteme yeniden ulaşmamız ise, 1994 senesinde Serafim Meleğinin, meditasyon öğretmeni olan Ruth Rendely ile iletişime geçmesiyle gerçekleşmiştir. Serafim Blueprint, eter boyutunda sürekli var olan Kozmik enerji bileşimidir. Bu ruhani sistemin kurucusu olan Serafim Meleği, enerjinin vücutlarımıza tam bir uyum içinde olmasını sağlayabilmek için, tüm enerji açılımlarını, belli bir sıralamayı takip ederek yapmaktadır. 
Enerjilerin kombine ediliş şeklini ve verildiği evreleri göz önünde bulundurursak, bunun birbirini ardı ardına takipeden enerji açılımlarını içeren, Almancası :Blaupause ve İngilizcesi Blueprint olarak bilinen kadim bir plan olduğunu anlayabiliriz.

Bu sebeple, 1994 senesinde bu ruhani sistemin enerjilerine ulaşıldığında, sistemin adı “Serafim Blueprint” olarak seçilmiştir.

Serafim Blueprint ruhani sistemi 11 temel enerjinin en uygun şekilde birbirleriyle etkilenmesidir.. Bu etkileşim de, yaşam enerjisini en yüksek seviyeden alabilmemize, kendimizi bir bütün içinde, güçlü bir şekilde rahatlamış hissetmemizi sağlar. Her bir enerji kullanımı, özel bir amaç içermekte olup, enerjiyi nitelikli kullanma olanaklarını getirmektedir. Enerjilerin tümü, bizim kişisel gelişmemiz için ana kaynağı oluşturur.

Serafim Blueprint enerjileri kişilerin, şahsi yaşam koşullarına en uygun olan vasıflarıyla, hem fiziksel hem eter vücutlarına en etkili olabilecek yapıya sahiptir.

Serafim Meleği tarafından birleştirilen 11 kozmik enerji, ardı ardına gelen ve birbirini tamamlayan enerji seviyeleri ile altı basamaklı seminer sistemini oluşturmaktadır. Bu güçlü enerji sistemi, yapılan seminerler aracılığıyla öncelikle öğrenenlere, bedensel vücudu rahatlatmayı ve şahsi dengeyi kendine en uygun şekilde oluşturmayı öğretmektedir.

Bu enerjiler etkinleştirildiklerinde, şahıs başka şeylerle uğraşırken dahi arka planda etkili olmaya devam ederler. Bu da tüm gününü çalışarak geçirenler için büyük bir avantaj sağlar. Bu ruhani sistem, seminerler ile örneğin; meditasyon yapacak zamanınız yoksa, enerjiyi açarak, günlük işlerinizi görmeye devam edebilirsiniz.

6 Basamak – 11 Enerji

I. Basamak – Serafim İyileştirmesi

İlk iki enerji, bedensel ve duygusal vücutları iyileştirmede faydalıdır. Bağışıklık gücünüzü hareketlendirin ve başka insanlara da etkin olarak yardım etmeyi öğrenin. Bu enerjiler ayrıca, elleri kullanarak enerji vermek, uzak oturum ile enerji göndermek, mekanlara ışıktan uyum parmaklığı kurmak, Necef taşlarını programlamak ve uzak iletim için, enerji kanallarını açarak, kutsal yerlerden iyileştirici enerjiyi almakta kullanılır.

II. Basamak – Serafim Kutsal Geometri

Enerjiye açılmış olanlara, karmik sınırlamaların kademeli bir şekilde çözülmesiyle birlikte, daha derin bir tatminlik duygusu verir. Güvenimizi derinleştirir, senkron gelişen olayların farkındalığını arttırarak, daha hızlı ilerlememizi sağlar. İçimizdeki asli potansiyale erişimi güçlendirir. Kundalini enerjisinin yükselme evresini, kontrollü bir şekilde yaşamamızı sağlar.

III. Basamak – Serafim Manifesto

Dileklerimizin çabucak gerçekleşmesine, daha yüksek hedeflere yönelmemize, kozmik yazgımızın belirginleşmesine yardım eder. Bize bahşedilen bu güçlü anahtar sayesinde manifesto becerimiz yükselir.

IV. Basamak – Serafim Kozmik İhtişam

Dünyamız evren içinde saniyede binlerce kilometreye varan bir hızla hareket etmektedir. Bu hareket, dünyanın üzerinde yaşayan canlılar olarak bizi de etkilemektedir. Serafim Kozmik İhtişam enerjisine açılmış olmamız, bizim sürekli genişleyen evrene uyum sağlamamızda ve kendimizi kozmik güçlere yönlendirmemizde etkin olur. Enerjilerden ilki, holografik ve eterik bedenlerimizdeki yıpranmaları iyileştirir, diğeri ise boyut engellerini kaldırma becerisini edinmemizi sağlar.

V. Basamak – Serafim ile Dünyanın İyileştirilmesi

İnsanlığa, dünyadaki doğal dengeyi yeniden kurabilme fırsatı yaratır. Gezegeniniyileştirilmesinde bize yardımcı olan, ancak vücutla sınırlı olmayan varlıklar ile iletişim kurma imkanı verir.

VI. Basamak – Serafim İnayet ve Birlik

Çevremizdeki güzelliklerin farkındalığının artmasını sağladığından, bunun ruhumuz için evrensel bir gıda niteliğinde olduğunu anlarız. Enerjileri en saf haliyle kullanmaya başlarız. Ortak bilincimiz güçlenir. Tüm kainatın ve varoluşların kaynağına olan sevgimizi derinleştirerek, birlikteliği hissetmemize yardım eder
Serafim Blueprint-Serafim Blueprint-Serafim Blueprint-Serafim Blueprint-Serafim Blueprint-Serafim Blueprint -Serafim Blueprint

 
  
5425 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın