google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

KOZMİK ENERJİ | EĞİTİMİ SEMİNERİ

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMİ


Kozmik Enerji Nedir?  Bioenerji alanı ve görünmeyen dünyadaki enerji fenomeni üzerine yapılan uzun araştırmalardan sonra 1983te Rusya da Akademisyen Viladimir Alexandrovich Petrov tarafından kurulan, temizleme, şifalandırma ,koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir.
Kozmik Enerji; temizlemek, şifa, koruma ve veri için güvenilebilir bir bilimsel metottur. Kozmik Enerji tüm bilimlerin özelliklerini entegre eder - tüm sonuçları laboratuar ortamında ölçülebilir, istatistiksel olarak kanıtlanabilir ve tahmin edilebilir.
Bugün, Kozmik Enerji gelecek için TIP oluşturmaktadır. 2002 yılında Moskova da yer alan 5.Rus Şifacılar Kongresinde, Kozmik Enerji’nin KOZMİK TIP olarak adlandırılmasını önerildi. Kozmik Enerji metodu sadece fiziksel bedenin şifalanmasına izin vermez ayrıca hastalığın duygusal, zihinsel ve daha yüksek düzeylerde yer alan kök sebeplerinin de atılmasını sağlar. Kozmik Enerji sadece fiziksel bedenin anatomisine değil insan enerji bedenlerinin yapısına ve bioenerji bilgi alanlarının (aura) ve merkezlerinin (çakralar) çalışmasına da dayanır.
Bu bioenerji bilgi alanları ve merkezleri aracılığıyla, kozmik enerji şifacısı kişinin enerji bedenlerindeki deformasyonları ve bu enerji alanlarının yapılarında yer alabilecek negatif enerji-bilgi programlarını belirleyebilir. Sonuç olarak, Kozmik Enerji yöntemiyle güçlü bir enerji temizlemesinin ve bütün bir enerji şifasının ardından sadece fiziksel sağlık yeniden kazanılmaz, ayrıca ortaya çıkabilecek, gelecek problemlerin olasılığı da büyük ölçüde azaltılır.

Kozmik Enerji Frenkansları;
Kozmik Enerji; enerji frekansları sadece enerji teşhisleri için kullanılmaz, ayrıca enerji temizlemek, enerji şifalandırması ve kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için de kullanıldığı gibi kişisel ve profesyonel kullanımdaki bitkiler, hayvanlar, nesneler, yiyecekler, su, yeraltı ve yerüstü alanlar, ormanlık alanlar vb gibi durumlar için de kullanılır. Temel Kozmik Enerji Eğitiminde 3 temel frekans/Kanal uyumlaması yapılmaktadır. İleri aşamada ise 42 Kozmik Enerji Kanalına uyumlama yapılır. 

Kozmik Enerji ile Mekan Temizliği
Kozmik Enerji enerji teşhisi gerçekleştirmek için gereken beceri ve araçların yanısıra binaların iç ve dış mekanlarının bu alanlarda var olan jeopatik bölgelerin negatif etkilerinin temizlenmesi ve bu mekanların korunmasına dair kıymetli bilgiler sunar. Jeopatik bölgeler, o alanlarda yaşayan insanların sağlığı ve hayatı üzerinde negatif ve zararlı etkileri çok kapsamlı olabilir.
Kozmik enerji bu patojenik bölgeleri belirler ve kapatır, ardından bir enerji temizlemesi yapar ve bu bölgeleri de yumuşak bir enerji akışı depolar.

Mutlak enerji koruması, bioenerji bilgi alanlarından negatif enerji programlanmasının kaldırılması, uzaktan seans yapma becerisi, seansların tamamlanmasının ardından kişinin hayatında meydana gelen değişiklikler Kozmik Enerji yönteminin avantajlarından sadece bazıları..

Bunun da ötesinde, az önce bahsedilen frekansların yardımı ile, kişiye yıllardır tüm seviyelerde ciddi sağlık problemlerine sebep olan ve aynı zamanda gelecek problemler için bir çekim kutbu oluşturan, onun enerji alanlarında ve merkezlerinde depolanan çeşitli negatif enerjiler ve negatif enerji programlamaları tarafından yaratılan sorunları da çözümlenebilir. Bu şekilde, kişinin sadece sağlığıyla değil aynı zamanda kişisel ve profesyonel hayatıyla da ilgili her alanında yüzleştiği hastalıklar ve problemler ile alakalı sebep-sonuç kısır döngüsü kırılabilir. 


Master & Magister
Aysu Sürücü

>>  05300400703

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMİ


 KOZMİK KANAL