• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
Kozmik Enerji ile Mekan Temizliği Uygulaması

Kozmik Enerji ile Mekan Temizliği Uygulaması

Kozmik enerjinin çok güçlü temizlik kanalları ile mekanların içsel enerjileri temizlenerek, dışarıdan size gelebilecek olası negatif enerjilere karşı koruma yapılarak huzurlu bir yaşam alanı yaratılır.

Kozmik Enerji ile Mekan Temizliği Yapılarak Bolluk Bereketi Kendinize Çekebilirsiniz

Kozmik enerji ile yapılan mekan temizliğinde bir evin veya ofisin toprağından kaynaklanan jeopatolojik etkiler göz önüne alınır. Mekanların içini ve dışını etkilemesi muhtemel bu olumsuzluklar, kişiye veya aileye hastalıklar (baş ağrısı, migren, kanser vb. gibi), eşler veya çocuklar arasında öfke patlamaları, istenmeyen ayrılıklar ve iflaslara neden olabilir.

Kozmik enerji çalışması ile bu etkileri gidermek ve ortamın enerjisini yeniden yapılandırmak mümkün olabilmektedir.

Ev ve İş yerlerimizin bulunduğu yerin altından, yani topraktan mekan içine giren, hastalıklara, ayrılıklara, iflaslara kısacası olumsuzluklara neden olan negatif enerji zonları var olabilir. Kozmik enerjinin çok güçlü temizlik kanalları ile mekanların içsel enerjileri temizlenerek, dışarıdan size gelebilecek olası negatif enerjilere karşı koruma yapılarak huzurlu bir yaşam alanı yaratılır.

Kozmik enerjiler sadece iyileşme olarak değil, sizi koruyacak ve manyetik alanınızı güçlendirecek, iyi şansı kendinize çekecek enerjiler yüklenerek kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar. Kişilerin yaratım alanlarında bulunan ve çok kere hepimizin şansızlık diye adlandırdığınız sizi bloke eden enerjileri temizleyen kanallar ile çalışarak her alanda bolluk ve bereketi kendinize çekmenizi sağlar

En etkili enerji çalışmalarından biri olan “Kozmik Enerji Terapisi”nde kişinin özündeki tüm negatif enerjiler temizlenerek, vücutta yarattığı olumsuz etkiler yok edilir. Enerji bedeni dengelenerek fiziksel rahatsızlıkların yanı sıra, bu rahatsızlığa neden olan duygusal ve zihinsel sebepler de temizlenir. İnsanı bir bütün olarak ele alır ve negatif programlar kişinin çakralarından, organlarından, fiziksel, eterik, zihinsel ve astral vücudu olarak tüm vücut sisteminden temizlenerek iyileşme sağlanır.

Aysu Sürücü >> 05300400703

Master & Magister

Kelimeler; Kozmik Enerji-Mekan Temizliği

  
4458 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın