google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

Kuantum Dokunuş ile Yaşam Enerjinizi Açığa Çıkartın

Robert Naller; Kuantum Dokunuş ile Yaşam Enerjinizi Açığa Çıkartın

Dünyanın en iyi Kuantum Eğitmenleri arasında gösterilen Avusturyalı Kuantum Dokunuş Mentoru Robert Naller, içimizdeki yaşam enerjisini açığa çıkartmak için yapılması gerekenleri Karşıyakalılar için anlattı. 

www.megapoldanismanlik.com  29-10-2014

Kuantum Dokunuş’ isimli panelde uygulamalı eğitim veren Naller “Her bir hücremizde farklı enerjiler saklı. Sihirli dokunuşlarla bunları açığa çıkartabilir ve yaşamdan daha çok keyif alabiliriz” dedi.

Karşıyaka Belediyesi’nin Çarşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği “Kuantum Dokunuş” konulu uygulamalı panele sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ünlü kuantum uzmanı Robert Naller, insan vücudunun, gözle görülemeyen pek çok enerjiyi barındırdığını ve bunların açığa çıkartılması ile hayatın daha keyifli hale gelebildiğini söyledi. Kuantum hakkında bilgiler verenNaller, izleyiciler arasından seçtiği konuklara uygulamalı örnekler sundu. Enerji yoğunluğu olan bölgeleri ve yapılması gereken dokunuşları gösteren usta eğitmen, insanların, beyin güçleriyle bile vücutlarındaki enerjiyi açığa çıkartabileceklerini ve acıdan, sinirden, stresten bu sayede kurtulabileceklerini anlattı.

YAŞAM ENERJİSİ HAYATIMIZI BELİRLER

Robert Naller “Telefonun tuşlarına dokunarak, karşımızdaki kişiyle konuşabiliyoruz ancak sesi göremiyoruz. İnsan vücudu da bizim göremediğimiz ama önümüze ışık tutabilecek enerji ile dolu. Vücudumuzun yaydığı “yaşam enerjisi” bizim yaşantımızı etkiler. Yaşam enerjisinin kullanım metotlarını öğrenerek acılarınızı azaltabilir, kendinizi rahatlatabilirsiniz” dedi.

Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezinde yapılan panel sonunda Karşıyaka Belediye Başkanı H. Mutlu Akpınar ve Sosyal Hizmetler Müdürü Zafer Çalışkan'a Kendisinin İzmir programını organize eden Megapol Danışmanlık'tan Kuantum Dokunuş Eğitmeni ve Uygulayıcısı Aysu Sürücü'ye teşekkür eden Naller'e Zafer Çalışkan tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

Megapol Danışmanlık Bostanlı da Kuantum Dokunuş Level 1 ve Kuantum Dokunuş Level 2 Eğitimi veren Robert Naller bireysel seanslar ile enerji çalışmalarında bulundu. 

Robert Naller'in 2015 Mayıs ayında İzmirlilere eğitim ve bireysel seanslar vermek üzere tekrar geleceği öğrenildi.

İzmir Türkiye ve Kıbrıs'ta Kuantum Dokunuş Level 1 eğitimi ve bireysel seans almak isteyenlerin Kuantum Dokunuş Eğitmeni ve Uygulayıcısı Aysu Sürücü'ye Megapol Danışmanlıktan ulaşılabilir. 

www.megapoldanismanlik.com 


ROBERT NALLER KİMDİR?

Son 25 yılda birçok enerji ve iyileştirme modeliyle çalıştı. Avusturya’nın ilk sertifikalı Kuantum Dokunuş uygulayıcısı ve eğitmeni oldu ve şu an dünyanın ileri gelen Kuantum Dokunuş eğitmenleri arasında gösterilmektedir. Bu tekniği, Kuantum Dokunuş’un yaratıcısı olan Richard Gordon’dan bizzat öğrendi. Robert Naller’in asıl amacı, Kuantum Dokunuş’a kolay ve etkili yöntemler kazandırmak ve bunların dünyanın her yerinde kullanılmasını sağlamak. Aynı zamanda, kalple ve sevgiyle çalışan Kuantum Dokunuş’un Level 2’sine de tüm kalbiyle bağlı. Robert eşi ve oğluyla Viyana yakınlarında yaşamakta ve insanların hayatlarını değiştirmek, onları iyileştirmek için seyahat etmeyi sevmektedir.

  
4152 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın