google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

Murat Tolga Buyruk ile Kuantum ve Sufizm'le Öze Yolculuk
Murat Tolga Buyruk ile Kuantum ve Sufizm'le Öze Yolculuk Seminerleri

ZOOM ile Canlı Yayınlar için Bilgi ve Rezervasyon 05343710711  veya 05300400703

Başlangıç Seviyesi: Temel oluşturma seviyesidir. Kuantum ve sufizm ile ilgili temel kavramlar ve birbirleri ile ilişkileri hakkında temel bilgileri içerir. Seminerlerin sonunda kişi kendi şartlanma ve kalıplarını fark ederek yaşamını dönüştürmeye başlar. Yaşamı, olayları ve kişileri daha farkındalıklı bir bakış açısı ile seyreder. Bu seyir ve öğrenilen bilgiler ile daha huzurlu, mutlu bir hayatın kapıları açılır.

6 Ekim Salı ve Her Salı 19:30 - 21:30


8 Ekim Perşembe ve Her Perşembe 11:00 - 13:00

Yaşam Seviyesi: Başlangıç seviyesi seminerlerinin sonunda kendi hazinesine doğru giden yolun kapısını açan kişi, bu yolda kararlılık, azim, sevgi ve inanç ile ilerler. Artık bırakması gerekenleri bırakır, kazanması gerekenleri kendi özünde keşfederek yaşamına geçirir. Yaşamda korkulacak bir şey olmadığı, her şeyin kendinden kendine işleyen bir sistem olduğu gerçeği idraki ile seyir başlar.

6 Ekim Salı ve Her Salı 13:00 -15:00


7  Ekim Çarşamba ve Her Çarşamba 19:30 - 21:30 

Bilinç Seviyesi: Özündeki işleyişin farkındalığı ile seyreden kişi, artık tüm yüklerini bırakmıştır. Özü ile arasına çektiği benlik perdesini açmış, özündeki mutlak tekliğin kainattaki yansımasını bilincinde yaşamaya başlamıştır.

7 Ekim Çarşamba ve Her Çarşamba 11:00 - 13:00

8 Ekim Perşembe ve Her Perşembe 19:30 - 21:00

Murat Tolga Buyruk Kimdir?

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Murat Tulga Buyruk’un çocukluğu ve gençliği doğduğu şehir olan İstanbul’da geçti.

Murat Tolga Buyruk, üniversite yıllarında Allah kavramını ve evreni anlamaya çalıştığı sırada, İslam’ı, Kuran’ı ve Hz. Muhammed’in anlattığı Allah sistemini merak ederek araştırmaya yöneldi. Yunus Emre, Şems-i Tebrizi, İbn-i Arabi, Abdülkadir Geylani ve Mevlana’nın felsefelerini inceleyerek tasavvuf birikimini oluşturdu. Bu süreçte Tıp doktoru olan ilim ehli bir zat ile tanıştı ve uzun yıllar tasavvuf ilminin bilimsel tabandaki açılımına ilişkin eğitim aldı. Hz. Muhammed’in, Âlimlerin, Ariflerin yüzlerce yıl önce kuantum sistemini keşfederek hayatlarında kullandıklarını fark etti ve Kuran’ın kuantum sistemini en mükemmel şekilde anlattığını gördü.

Murat Tolga Buyruk, 2000’li yılların ortalarında, kuantum düşünce sistemi dünyada yeni keşfedilmişken, İsviçre Lozan’da evrenin enerjisi olan Prana’yı (süptil enerji) kullanma sanatını öğrendi. 2004 yılında kuantum fiziği ve bununla bağlantılı olarak kuantum düşünce sistemini kullanma metodolojisiyle ilgili eğitimler aldı. Kuantum düşüncesini gerçekleştirmek için öncelikle bilinçaltı düşünce kalıplarının, negatif çekirdek inançlarının temizlenmesi gerekliliğinden yola çıkarak bilinçaltını kodlama ve süptil enerjiyle kandırma yollarını keşfetti. Bilinçaltı çekirdek inançlarını ve negatif yükleri her insanın kendi çalışmasıyla nasıl temizleyebileceğinin yollarını gösterdi ve uygulamalara başladı. Çakraların en kolay nasıl çalıştırılacağı ve dengelerinin nasıl kurulacağı  ile ilgili çalışmalar yaptı ve uyumlu çakralarla sağlıklı yaşamanın yollarını danışanları ile paylaştı.

30 yıllık tasavvuf ve bilimsel araştırmaların ardından Buyruk, kuantum düşünce sistemiyle ilgili yaptığı uygulamaları ve birikimlerini aktarmak için  kişisel gelişim merkezi olan  MTB Academia’yı kurdu. Buyruk, MTB Academia’da düzenlediği ‘Kuantum ve Sufizm’le Öze Yolculuk Seminerleri’ ve Müzik / Frekans / Renk Terapisi uygulamalarıyla Tasavvuf ilmini bilimsel tabanda Kuantum Fiziği ile birleştirerek danışanlarına aktarmaya devam ediyor.

 Murat Tolga Buyruk

 Murat Tolga Buyruk

 Murat Tolga Buyruk

  
2341 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın