google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

Kutsal Kozmoloji Nedir? İnsanlığın Altıncı Irkının Öğretisi

Kutsal Kozmoloji,

Galaksimizin merkezinden, Yay takımyıldızından bize gelen, yukarıdan alınan kozmik enerjileri içeren bir enerji bilgi sistemidir.

Enerji Kutsal Kozmoloji zamanımızın hemen hemen her türlü rahatsızlığından şifa almak için gerekli tüm bileşenleri içerir. Yeni hastalıklar ortaya çıktıkça bu bileşenler otomatik olarak yenileriyle değiştirilir ve salgın hastalıklar sırasında birçok kez güçlenir.

Enerji bilgi sisteminin ne olduğunu burada okumanızı öneririm.

Şahsen Kutsal Kozmolojinin enerjilerine bayıldığımı söyleyebilirim. Bunlar akıllı, verimli, çalışan enerjilerdir. Her kişi bireysel olarak tepki verir ve belirli enerjilerle rezonansa girer. Bana gelince, Kutsal Kozmoloji seansları, seansta belirlenen belirli görevlere ek olarak bana olağanüstü bir hafiflik, uyum ve hafif bir coşku veriyor.

Ben de bu harika sistemin temel Hiperuzay kanalını sıklıkla kullanıyorum. Bu kanalın avantajı hareket halindeyken harika çalışmasıdır. Yani arabayla veya metroyla seyahat edebilir, uçakla uçabilir ve gerekirse kanal açabilirsiniz. Üstelik bu kanal evrenseldir! Örneğin, her zamanki gibi etrafta bir olumsuzluk bulutunun uçuştuğu büyük bir alışveriş merkezine girdiniz. İnsanların enerjisi karışık. Genel olarak tüm bu rezaletten dolayı kendinizi kötü hissettiniz. Hiperuzay Kanalı açıldı. Tüm olumsuzlukları kendinizden uzaklaştırdınız. Ve bunu hemen hissedeceksiniz: bir tür rahatlama geliyor. Ve hemen aynı kanaldan sizi beslemesini, enerjilerle doldurmasını ve koruma sağlamasını istediler. Daha sonra önemli bir sorunun çözüleceği bir toplantınız olduğunu hatırlıyorsunuz. Toplantının sizin için olumlu (başarılı) sonuçlanması için Hiperuzay Kanalını açın ve yardım isteyin.

Harika değil mi? Ve bu, bu kanalın yeteneklerine sadece bir örnek!

BAZI GERÇEKLER KUTSAL KOZMOLOJİ HAKKINDA

Kutsal Kozmoloji İnsanlığın 6. Irkının öğretisidir.

Kutsal Kozmoloji Evrenin hem kaybolmuş hem de mevcut karasal ve dünya dışı uygarlıklarına ilişkin en iyi ezoterik bilgileri birleştirir.

Kutsal Kozmoloji ruhsal öğretinin tüm modern ve eski sistemlerini birleştirir. Böylece Kutsal Kozmoloji ile çalışırken büyük miktarda ruhsal enerji içinizden geçer. Bunu hissetmemek kesinlikle imkansız!

Kutsal Kozmoloji sistemini kullanan bir şifacı, Yüksek Zihnin Dünya'daki bir temsilcisiyle karşılaştırılabilir.

Kutsal Kozmoloji yüksek bilinç durumlarına, koşulsuz sevgiye ulaşmayı teşvik eder, neden-sonuç ilişkilerini anlamayı, sorumluluk bilincini ve kişinin kendi hatalı eylemlerini öğretir.

Yeteneklerin keşfedilmesini destekler.

Kutsal Kozmoloji Sistemi geleneksel tıbba göre hastalığın daha erken evrelerinde tanı konulmasına olanak tanır.

Kutsal Kozmoloji belirli rahatsızlıkları tedavi etmeyi amaçlayan 25 enerji sistemini (her enerji sisteminde yüzden fazla kanal) içerir.

Temel Hiperkozmik kanal birçok yönde çalışmayı mümkün kılar: (korur, temizler, iyileştirir, enerjiyle doyurur, şans için çalışır, şans, aile ilişkileri, iş, hayvanlarla, bitkilerle çalışır, binaları temizler vb.)

Enerji varlıklarını ortadan kaldırmak için bir kanal var.

Güçlü koruma kurmak için ayrı bir kanal.

Bir çocuğun normal gelişimini destekleyen bir kanal.

Fazla kilolardan kurtulmak, metabolik bozuklukları iyileştirmek, gençleşmek için özel kanallar.

Bir işi yeniden canlandırmaya, borçları ödemeye, rakiplere karşı korunmaya ve davada kazanmaya yardımcı olan çok iyi bir kanal.

Ve tabii ki arzuları gerçekleştirmek ve hayattaki sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olmak için çalışan bir kanal.

Kutsal Kozmoloji ile çalışmaya başlayan bir kişi, içsel değişimlere hazır olmalıdır.

Kutsal Kozmoloji ile çalışmaya başlamak için doğuştan yeteneklere sahip olmak gerekli değildir. Erişim, inisiyasyon sırasında öğretmenden öğrenciye aktarılır, Güç yukarıdan bahşedilir ve öğrenci ruhsal olarak geliştikçe yoğunlaşır.

Düşünce ve eylemlerin saflığı, illüzyonla mücadele ve sorumluluk önemlidir. Unutmayın: Ahlaksız bilgi, delinin elindeki kılıçtır!

Kutsal Kozmolojiye yönelik eğitim ve inisiyasyonlar hem yüz yüze hem de uzaktan mümkündür.

 Kutsal Kozmoloji

  
371 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın