google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

Maya Teurjisi ve Onunla Çalışmak.

Maya Teurjisi Nedir?

Çocukken hepimiz büyücülere inanırdık. Bir büyücünün aniden mavi bir helikopterle bize uçmasını istedik ve en derin dileklerimizi yerine getirebilirdik: daha fazla arkadaş, çok para, okulda sadece A almak.

Bu yazımızda arzularınızı yerine getirme ve tüm sorunlarınızı çözme fırsatından bahsetmeye karar verdik. Maya teurjisi size ruhunuzu iyileştirme, sağlık kazanma, aile ilişkilerini güçlendirme ve maddi refah kazanma fırsatı verir.

Maya Teurjisi şaşırtıcı sonuçlar getirir, bu şifanın ufkuna gelen yeni, en yüksek tekniktir. Bu teknik nispeten yakın zamanda ortaya çıktı ancak halihazırda binlerce pratik destekçisi var.

Maya Teurjisi ile diğer teknikler arasındaki fark.

Temel fark, bu teknikte tüm kanalların farklı, daha yüksek bir şemaya göre çalışmasıdır. Maya Teurjisinin uygulamaların evrimsel bir devamı olduğunu söyleyebiliriz, ancak çok daha güçlü, diğer tekniklerin tüm kanallarından birkaç kat daha büyük.

Maya teurjisinde aşağıdaki avantajlar ayırt edilebilir:

Daha akıllı kanallar kullanılıyor.

Tekniğe alışmış bir kişi, kanalların enerjisini kullanarak bunları hastanın vücuduna yönlendirebilir, ardından enerjinin kendisi sorunu arar ve iyileştirir.

İnsan bilinçaltında her kanalın ulaşamayacağı katmanlar vardır. Maya Teurjisi tekniği kullanıldığında tüm derin katmanlara ulaşılacaktır.

Tekniğin hipnozla hiçbir ilgisi yoktur, kozmik psikodüzeltme uygulaması kullanılmaktadır.

Maya teurjisi, Büyük Ayı takımyıldızından en yüksek medeniyetlerle gelen 70'den fazla enerji kanalını içerir. Tekniğin tamamı iki evrensel kanala dayanmaktadır: erkek kanalı ve dişi kanalı. Bu iki kanal, odak noktaları açısından temel kabul edilir: Koruma ve beslenme sağlar, temizlik sağlar, şifa verir ve her türlü sorunu çözerler. Metodolojinin farklı yönlerde birçok başka kanalı da vardır:

Herhangi bir yaşam sorununu çözmek;

İş geliştirme;

Bedenin ve ruhun gençleşmesi;

Finansal refah;

Yeteneklerin geliştirilmesi;

Ve birçok diğerleri.

Temel kadın ve erkek kanallarına giriş zorunludur, geri kalan kanalları dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Bu kanallar için özel bir eğitime ihtiyacınız yoktur, aynı zamanda kanallar öncekilere göre 10 kat daha güçlüdür.

Maya teurjisi ve onunla çalışmak.

Maya Teurjisi kanallarının yapısını görsel olarak hayal ederseniz, bu Uzaydan Dünyaya sonsuz bir ışık kuyusudur. Ortamlar, Yaratıcıdan bu kuyuya geçen çok renkli enerji toplarıdır. Ortamlar, yeni bir çağın başında medeniyeti ve Dünya'yı korumak için herkesin maneviyatını yeniden canlandırma göreviyle karşı karşıyadır.

Kanallarla yapılan tüm çalışmalar farkındalık yoluyla gerçekleşir. "Sağlık bilincin aynasıdır" demelerine şaşmamalı. Taç çakra Yaratıcının altın enerjilerine giden bir kanaldır. Bu, her uygulayıcının düşünceleri ve eylemleri için yüksek sorumluluk taşıdığını göstermektedir. Maya Teurjisi kanallarıyla çalışmaya karar verirseniz, vicdanınıza göre yaşamanız ve Kozmos Kanunlarına ve Emirlere uymanız gerekir.

Doğu bilgeleri, eğer bir kişi kendisiyle ve etrafındaki dünyayla uyum içinde yaşarsa, kendisine ve sevdiklerine sevgi beslerse hem bedenen hem de ruhen sağlıklı olacağını söyler. Eğer insan kayıtsızlıkla, kıskançlıkla, nefretle, kinle yaşarsa vücutta enerji dengesizliği yaratır. Bu, bir kişinin kara enerji, nazar, hasar ve yıkıcı programlar almaya başlamasına yol açar.

Maya Teurjisinin büyüden farkı nedir?

Birçok insan bu soruyu soruyor ve kendileri için bir cevap bulamıyor. Martinizm'e (ezoterizmin ve mistik Hıristiyanlığın yönü) dönelim, buradan farklılıkların olduğu hemen anlaşılıyor. Ancak benzerlikler var:

Eylem için düşünceyi kullanmak;

Amaçlanan hedefe götürecek özel kelimeler kullanmak.

Maya Teurjisinin takipçileri bunların iki farklı yön olduğunu savunuyorlar. Onlara göre temel fark, irade eylemine ayrılan yerdir.

Örnek vermek gerekirse büyü, kişinin kişisel “Ego”su aracılığıyla yaşamını iyileştirmek için sadece kendisi için fayda aradığı bir yöndür. Maya yönteminde kişisel “Ego”, “Kalbin Yolu” olarak adlandırılan Tanrı’nın iradesiyle birleşir. Bu teknik yaralı ruhları iyileştirmenize ve komşunuza yardım etmenize olanak sağlar.

Maya Teurjisinin sihirle karıştırılmaması gerektiği ortaya çıktı.

Maya Teurjisini uygulayarak ne kazanacaksınız?

Bu tekniğin ilk ve ana hediyesi, hayatınızı daha iyi hale getirme fırsatı olacaktır. Maya Teurjisi, yaşamın maddi ve manevi faydalarını aynı anda etkileme, bunları iyileştirme ve geliştirme yeteneği olan Kutsal Kozmolojinin evrimsel bir devamıdır. İnisiyasyondan sonra birçok sorunu çözecek tekniklere sahip olacaksınız.

Maya Teurjisi size yardımcı olacaktır:

En derin arzularınızı gerçekleştirin;

Toplumda otorite kazanmak;

“Güneşteki yerinizi” bulun;

Psikolojik ve duygusal durumunuzu dengeye getirin;

Temiz karma;

Enerji alanını geri yükleyin.

  
385 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın