google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
  • Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/

Aile Dizimi Tekniği

Aile Dizimi Tekniği

Zeynep Sevil ALAN

Kökleri  Afrika Şaman Zululara dayanan, Alman Pedagog Bert Helinger tarafından geliştirilip, sistematik hale getirilen Aile Sistem Dizimi, hızlı, kökten, dinamik bir terapi yöntemi olup, Avusturya, Hollanda ve İsviçre'de sosyal sağlık sigortası kapsamındadır.

Maddi - Manevi her türlü sorununuz için başvurabileceğiniz Aile Dizimi tekniği ile hızlı değişim ve dönüşümler deneyimlersiniz.

Aile Dizimi Tekniği ile Karmik, Ruhsal, Fiziksel, Zihinsel, Duygusal ve Enerji Bedenleriniz için aynı anda, paralel ve bütüncül çalıştığından şifalanma çok boyutludur.

Aile ve Sülalemizdeki büyüklerimizin yaşadıkları, yaşamak isteyip yaşayamadıkları, yaşamaya zorlandıkları olayların üzerimizdeki etkilerinden bizleri arındıran Aile Dizimi tekniği ile gerektiğinde 11 kuşak öncesine kadar inip, şifalanma yaşayabiliyoruz..

Aile Dizimi Zaman açısından da çok boyutlu çalışan ve iyileştiren bir terapi tekniğidir.

Aile Dizimi Olayı hangi büyüğümüz yaşamışsa, o ana giderek şifalanma yapıldığından: GEÇMİŞİ şifalandırıyor.

Aile Dizimi Bugünkü hayatımızdaki etkisini şifalandırdığımız için: ŞİMDİYİ şifalandırıyor.

Artık şifalanıp, dönüştürdüğümüz için, olayın çocuklarımıza, torunlarımıza aktarımı durduğu için de: GELECEĞİ şifalandırmaktadır.

Böylece; Şifalanmış, Temizlenmiş, Arınmış oluruz ve ÖZGÜRLÜK başlar.

Aile Dizimi Çalışması: İzleyenleri, mekanda bulunanları, dizim esnasında temsilci olanları ve dizim yaptıranları ayrı ayrı şifalandıran, çok önemli, özel ve saygıdeğer bir şifa tekniğidir.

Aile Dizimi Eğitmeni ve uygulayıcısı Zeynep Sevil ALAN ile İzmir Mavişehirdeki merkezimizde 2 ayda bir Aile Dizimi Çalışması yapılmaktadır.

Aile Dizimi çalışmasına fiilen katılamayan danışanlar için Uzaktan çalışma yapılmaktadır. Uzaktan katılanlar için kendilerinin çalışmasının Video kaydı yapılır ve kendisine gönderilir. 

Aile Dizimi Bilgi ve katılım için; Aysu Sürücü 

Telefon;>>  05300400703

 Aile Dizimi Çalışması