google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

Kozmik Enerji / Cosmoenergetics

Kozmik Enerji Nedir?

Cosmoenergetics 

Kozmik Enerji  / Kozmoenerji, enerji dünyası hakkında nispeten yeni bir bilgi sistemidir, Rusya'da 90'lı yılların başından beri hızla gelişmektedir ve bu süre zarfında bu yolun birçok taraftarını bulmuştur. Modern Kozmik Enerji / kozmoenerji, yalnızca pratik bilgiye dayanan, enerjiler dünyasını anlamak için evrensel bir sistemdir. Bu bilginin gerçeği için ana kriter burada ve şimdi doğrudan uygulama imkanı, alınan bilgi ve enerjinin alaka düzeyidir. İnsan evriminin yolu, onun gerçek maneviyatı, bu sarsılmaz ilkeler üzerine inşa edilmiştir.

Kozmik Enerji /Kozmoenerji’nin temeli, dış enerji-bilgi alanı ile enerji uyumudur - Kozmos dediğimiz Evrenin yaşayan kaotik alanının sürekli değişen maddesi.

Uyumlama ve meditasyon arasındaki fark - yine enerji bilgisinin doğrudan uygulanmasının uygunluğu ve olasılığında - insanın ve Evrenin aktif temelidir. Dış alanın aksine, insan bilinçaltı sürekli olarak anti-alandan etkilenir - sosyal çevrenin yaşayan kaotik alanı, tamamen insanların bilincini yakalar. Kozmik Enerji  / Kozmoenerji bu alanların birleştiği yerde yaşar ve hareket eder, bir şifacı ve bir savaşçı, görünüşte sıradan bir insan, ancak yüksek derecede içsel özgürlük, yukarıdan rehberlik, yolun günlük keşfi ile ayırt edilir. Arayan, bulan, aramayı bırakır ve harekete geçer.

Kozmik Enerji  / Kozmoenerji kavramının kendisi, Gezegenimiz ve canlı kabuklarından biri olan insan çevresi ile önemli değişiklikler meydana geldi. Sistemin temelini kendini adamaya vermeyi mümkün kılan şey budur, şimdi insanların bilinci çok ileri gitti, aura ve çakra kelimeleri uzun zamandır ortak kullanımda. Bu, insanların, para ve güç kazanmanın temel taşı haline geldiği öğretmen adaylarının çarpık niyetlerinin altına düşmemelerini sağlar.

Kozmik Enerji  / Kozmoenerji, bir kişinin enerji bedenine ve bilinçaltına, niyet ve bilinçli bir yol ile doğrudan bağlantı kurmayı öğretmek için benzersiz bir sistemdi ve öyledir. Sadece kalbinizin çağrısıyla katılabilirsiniz, rastgele insanlar burada uzun süre kalamazlar. Kozmik Enerji /Kozmoenerji şifacısı, bu dünyadaki bir insan için son çare haline gelir, çünkü geçişin doğası, yeni doğum hakkında çok şey bilir ve kimsenin yardım edemediği insanlara yardım eder. Başlatmanın tek yönde bir kapı olduğu, bir kişinin hayatını bir kez ve herkes için değiştirdiği unutulmamalıdır, bu gezegenin tüm sakinleri inisiyasyon ve yaşa bağlı inisiyasyonlara maruz kaldığında, eski bilgiyle Kozmik Enerji / kozmoenerji etiğin ortak noktasıdır.

Adanmışlık neden bir insanın hayatını bu kadar hızlı ve koşulsuz olarak değiştirir? Özünde, olumsuzluğun bir kişinin yaşamına erişiminin ana kanalı olan karmik kanalın örtüşmesi vardır. İnisiye için karma kelimesi önemsizdir, kozmoenerji / Kozmik Enerji karmik döngüyü terk eder. Bu nedenle, çok yoğun bir hayat yaşıyor, mümkün olan maksimum dünyevi deneyimi kazanıyor ve bu nedenle hayatı zengin ve ilginç ve çok şey kolayca veriliyor. İnsan okulunun bilgisi Yaradan'ın Evreni için değerlidir, Kozmos mezunlarını beklemektedir. Doğum kanalı, negatif enerji bilgisi için ikinci en önemli erişim kanalıdır. Bunu nötralize etmek için kozmoenerji, eğitimin en başından beri edindiği bilgiyi kullanır. Yaşayan ve giden sevdiklerinize yardım edin, Aile ağacını yeni enerji ve güçle besleyin.

İnsanlar inisiyasyonlardan gelen gücü görür ve anlar, yardım ister ve her zaman alır, çünkü kozmoenerji  / Kozmik Enerji  canlı iken, onu isteyen herkese yardım etmek, İyilik yapmak, Işığı taşımakla yükümlüdür. Bu, ileri hareketinin, gelişiminin ve alınan yetenekler ve kurtuluş olasılığı için ana ödemenin temelidir. Üçüncü olumsuz kanal, hafıza kanalı ve kendi hatalarınızın yüküdür.

Kozmik Enerji  - Kozmoenerji, herhangi bir insan gibi, tek bir şeyle ilgilenir - farkındalığın büyümesi. Bu, alınan enerjileri ve bilgiyi ve bunların uygulanma olasılığını korumak için bilinçte yönlendirilmiş bir değişikliktir. Hayat anlamsız, aptal günlük kibir olmaktan çıkıyor. Yaratıcı'nın Evreninde önemli bir para birimi olan yaşamın anlamıdır - hareket. Bu, inisiyeye özel bir güç verir.

Kozmik Enerji Kanalları

Sistem hakkında Kozmik Enerji  - Kozmoenerji, herhangi bir kişinin kendi enerjisiyle çalışmayı, hayatını daha uyumlu hale getirmeyi, Evren ile onun dilinde konuşmayı öğrenmesini sağlayan bir sistemdir. Bu sistem, enerji şifası ile ilgili soruların cevaplarını arayan, dünyadaki tüm enerji süreçlerini kontrol eden Evrenin şaşırtıcı dilini keşfeden Vladimir Petrov'un çalışmaları sayesinde ortaya çıktı. Özbekistan dağlarında manevi ve ezoterik uygulamalarla uğraşan Vladimir Petrov, dünyadaki tüm enerji süreçlerinin bilgi akışları tarafından kontrol edildiğini gördü. Onlarla uğraşan Petrov, bu kodları anlamayı ve onlarla çalışmayı öğrendi. Yani evrenin "kodunu kırdı". Bu bilgi akışlarını önce "kanallar" olarak adlandırdı (televizyon kanallarına benzeterek), daha sonra bu terimin yerini "frekans" (yayın frekanslarına benzer) aldı.

Terimlere takılmadan, "frekanslardan", temas ettikleri herhangi bir enerjiyi dönüştüren titreşimsel bilgi akımları olarak konuşabiliriz. İnsanlığın binlerce yıldır bu titreşimsel akımlarla karşı karşıya olduğu ortaya çıktı ama kimse bunu anlamadı. Örneğin Tibetli lamalar, Sufi tarikatlarının üyeleri, tüm dini sistemlerin ve yönlerin azizleri, çok yüksek ruhsal deneyimler ve mucizevi yetenekler (siddhiler) elde ederek uzun süredir frekanslarla çalışmışlardır. Vladimir Petrov bu titreşimsel akımlarla çalışmayı öğrendi, bazıları için şifreler oluşturdu (Evrende milyonlarca var) ve onları insanları iyileştirmede kullanmaya başladı.

Sonuçların gösterdiği gibi, diğer insanlar üzerinde hareket eden frekanslar enerji potansiyellerini arttırdı, onlara içsel güç verdi ve çeşitli hastalıkların iyileşmesine yardımcı oldu. Vladimir Petrov yeterli miktarda deneyim toplayınca, başkalarının titreşimsel akımlarıyla nasıl çalışılacağını öğretmeye başlamanın mümkün olduğuna karar verdi: Bilgi için çabalayan insanlar. Bunu, çalışma yöntemleri oluşturarak, her frekansın etkilerini reçete ederek ve bilgilerini sözlü olarak öğrencilerine aktararak yapmaya başladı. Sistemine "Kozmoenerji" adını verdi - kozmosun enerjileri hakkında bilgi.

Şimdi Kozmoenerji - Kozmik Enerji aktif olarak Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan'a yayılıyor, Avrupa ülkelerine (Fransa, Almanya, Büyük Britanya, İtalya, Yunanistan) girmeye başlıyor ve aynı zamanda yavaş yavaş Amerika Birleşik Devletleri'ne de giriyor. Tüm uygulayıcıları saymak mümkün olmadığı için ülke listesi eksiktir. Vladimir Petrov'un birçok öğrencisi bayrak yarışı yoluyla bilgi aktarıyor.

Uygulayıcıların fark ettiği gibi, Kozmik Enerji -Cosmoenergetics'in onlara kazandırdığı o olumlu anların bir listesi: - Stres direncini arttırır - Gücü ve enerjiyi hızla geri kazanmaya yardımcı olur - Hoş ve gerekli insanları kendilerine çeker - Cinsel çekiciliği arttırır - Enerji vampirizmini ve diğerlerini önler, diğer insanlardan olumsuz etkiler - Sağlığı iyileştirir ve bağışıklığı güçlendirir - Yaratıcı ve ruhsal potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza izin verir ve çok daha fazlası!

 Ancak bu hoş bonuslara ek olarak, Kozmik Enerji- Kozmoenerji bize Evreni kendi dilini konuşan tek bir sistem olarak algılamayı öğretir. Ve insanlar Evrenin bu dilini anlamayı öğrenebilir, onu hayatın tüm yönlerini iyileştirmek için kullanabilirler.

Makale Çeviri 
Cosmoenergetics - Kozmik Enerji

 Cosmoenergetics / Kozmik Enerji

 Cosmoenergetics / Kozmik Enerji

Aysu Sürücü
Kozmik Enerji 
Master & Magister & Zoraster