google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

EĞİTMENLERİMİZ

           Aysu SÜRÜCÜ

   AYSU SÜRÜCÜ
      1966 Yılında Aydın’ın Nazilli İlçesinde dünyaya geldim.1989 Yılında bir bankacı olarak çalışma  hayatıma başladım ve 2011 yılında emekli oldum.1993 yılında tanıştığım eşimle 1994 yılında evlendim. Aynı yılın Aralık ayında kızımı dünyaya getirdim.

       Enerji çalışmalarına 1999 yılında Reiki ile başladım. Zaman içinde birçok farklı eğitimlere katıldım.Kendimi geliştirmek,tanımak amacıyla aldığım eğitimler bir süre sonra yön değiştirerek bir

        Eğitmen ve şifacı olma yoluna getirdi.Halen öğrenmeye ve öğretmeye kurucusu olduğum Megapol Kişisel Gelişim Merkezi ve başka şehir ve merkezlerde devam ediyorum.

         Çok sevdiğim Quantum Touch(Kuantum Dokunuş) ve Access Bars Eğitmeniyim. Kozmik Enerji Terapisti , Hermes Şems Denge Enerjisi Uygulayıcısı ve Esmaül Hüsna ve Melekleri Ruhsal Okuma uygulayıcısı, Reiki uygulayıcısıyım.

          Yol’a çıktığımdan bugüne eğitimime katkısı olan tüm eğitmen arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım.

           Bir’lik bilinci ile ışık ve bilgiyi yaymak ve yeni şifacıların çoğalması ve evrene sevgi ve barış getirmelerine aracı olabilmek en büyük dileğim ve görevimdir.

Aysu Sürücü

Kuantum Touch Eğitmeni ve Uygulayıcısı

-----------------------------------------------------------------
Robert Naller




Son 25 yılda birçok enerji ve iyileştirme modeliyle çalıştı. 
Avusturya’nın ilk sertifikalı Kuantum Dokunuş uygulayıcısı ve eğitmeni oldu ve şu an dünyanın ileri gelen Kuantum Dokunuş eğitmenleri arasında. 

Bu tekniği, Kuantum Dokunuş’un yaratıcısı olan Richard Gordon’dan bizzat öğrendi. 

Robert Naller’in asıl amacı, Kuantum Dokunuş’a kolay ve etkili yöntemler kazandırmak ve bunların dünyanın her yerinde kullanılmasını sağlamak. Aynı zamanda, kalple ve sevgiyle çalışan Kuantum Dokunuş’un Level 2’sine de tüm kalbiyle bağlı. 

Robert eşi ve oğluyla Viyana yakınlarında yaşamakta ve insanların hayatlarını değiştirmek, onları iyileştirmek için seyahat etmeyi sevmektedir.

Robert Naller

İleri Seviye Kuantum Touch Eğitmeni ve Mentoru

----------------

Süleyman AKDOĞAN

 SÜLEYMAN AKDOĞAN

1977 İzmir doğumlu olan Süleyman Akdoğan, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşti ve 2012 Kasım’a kadar farklı bankalarda denetim ve krediler departmanlarında görev aldı. 

2006 yılında katıldığı Reiki semineri sayesinde evrensel yaşam enerjisiyle tanıştı. Bu, hayatının gidişatını değiştirecek bir dönüm noktasıydı. Evrensel yaşam enerjisi yoluyla temas ettiği insanlardaki olumlu fiziksel ve ruhsal değişikliklere tanıklık ettikçe, bu alana olan ilgisi bir tutkuya dönüştü. Kuantum Dokunuş başta olmak üzere Tekrar Bağlantı, Matriks Enerjetiks ve Reiki gibi evrensel yaşam enerjisi teknikleri üzerine uzmanlaştı. Bu paralelde ilham nefesi, yoga, meditasyon, koçluk, NLP, hipnoz, kuantum ve enerji psikolojisiyle ilgili eğitimler aldı. Halen, başta evrensel yaşam enerjisi ve enerji psikolojisi olmak üzere kişisel gelişimle ilgili pek çok konuda eğitimler ve bireysel seanslar yapmaktadır.
2011 Haziran’da yayımlanmış Nayakun – Küller adlı fantastik – macera türünde bir romanı vardır.

Süleyman Akdoğan


----------------------------------------------------------------


ÇAĞIN CAN

KOZMİK ENERJİ
Master Magister Zoraster

CHUTTA BLOK
Master 

 ÇAĞIN CAN