google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

TEKRAR BAĞLANTI ŞİFASI ve EĞİTİMİ

TEKRAR BAĞLANTI ŞİFASI ve EĞİTİMİ

Tekrar Bağlantı (Şifası)

Amerikalı şifacı Doktor Eric Pearl tarafından geliştirilen Tekrar Bağlantı (Şifası) sayesinde bedendeki meridyen çizgileri gezegendeki ağın çizgilerine yeniden bağlanmakta; bu bağlantı da güneşe ve yıldızlara yeniden bağlanmayı sağlamaktadır. Ona göre Tekrar Bağlantı, en yüksek titreşimin evrenle etkileşimiyle birlikte yaratılan evrimsel bir süreçtir ve insan DNA’larının yeniden yapılandırılmasıyla ilgilidir.

Şifacılıkla ilgili keskin söylemleriyle adından söz ettiren Doktor Pearl şifayı, bizi evrenin mükemmeliyetinden ayırmış olan blok ya da müdahalelerin serbest bırakılması ya da kaldırılması olarak tanımlar ve ekler: Şifa, hasta ve evren arasında verilen bir karardır. Diğer kişinin şifa denkleminin bir parçası olabiliriz, ancak onların da bizim denklemimizin bir parçası haline geldiğini de hatırlamalıyız. Şifanın, evrenin mükemmelliğine tekrar bağlanmak olduğunu anladığımızda, evrenin bizim neye ihtiyacımız olduğunu ve bunun bize ne kazandıracağını bildiğini fark ederiz. İhtiyacımız olan, her zaman ne beklediğimiz ya da ne istediğimizi düşündüğümüzle aynı olmayabilir.Tekrar Bağlantı Şifası

Doktor Eric Pearl, Tekrar Bağlantı adlı kitabının başında, hayatında kendisine verilen en güzel hediyelerden birinin inanılmaz şifalar ortaya çıkarma yeteneği olduğunu söyler.

Los Angeles’ta varlıklı bir kayropraktis olan Doktor Pearl, 1993 yılında bir dizi tuhaf olayla beraber – kendiliğinden yanan ışıklar ve açılan kapılar, evinde olduğunu hissettiği ve hastalarının ofisinde hissettiği insanlar, avuçlarında sivilcelenme ve kanama – insanları şifalandırabildiğini fark eder. Tedavi ettiği hastalar, dakikalar içinde mucizevi bir şekilde amansız hastalıklardan kurtulmaya başlamışlardır. Dahası, hastalar seanslarda sanki ağız birliği etmişçesine altı cümleyi söyleyip durmuşlardır.

1. Buraya yaptığına devam etmeni söylemeye geldik.

2. Yaptığın gezegene ışık ve bilgi getiriyor.

3. Yaptığın lifleri yeniden bağlıyor.

4. Yaptığın iplikleri yeniden bağlıyor.

5. Bir usta olduğunu bilmelisin.

6. İtibarın nedeniyle buraya geldik.

Tecrübe ettiği muammaya çözüm bulabilmek adına şifacılar, medyumlar ve psişiklerle bağlantıya geçen Doktor Pearl, nihayetinde şifa yeteneğinin Venice Beach’teki Musevi bir çingene tarafından kendisine yapılan bir ritüelin ardından yeni bir frekansa uyumlanması sonucu başladığına ikna olur. Kendisine eşsiz bir hediye verildiğini kabul ettikten sonra bir televizyon programına çıkar ve programın 1995 yılında yayınlanmasının ardından ülkenin her tarafından insanlar ofisine gelmeye başlarlar. Ünü gün geçtikçe yayılır.

Şifacılıkla ilgili keskin söylemleriyle adından söz ettiren Doktor Pearl şifayı, bizi evrenin mükemmeliyetinden ayırmış olan blok ya da müdahalelerin serbest bırakılması ya da kaldırılması olarak tanımlar ve ekler: Şifa, hasta ve evren arasında verilen bir karardır. Diğer kişinin şifa denkleminin bir parçası olabiliriz, ancak onların da bizim denklemimizin bir parçası haline geldiğini de hatırlamalıyız. Şifanın, evrenin mükemmelliğine tekrar bağlanmak olduğunu anladığımızda, evrenin bizim neye ihtiyacımız olduğunu ve bunun bize ne kazandıracağını bildiğini fark ederiz. İhtiyacımız olan, her zaman ne beklediğimiz ya da ne istediğimizi düşündüğümüzle aynı olmayabilir.

Doktor Pearl, aracılık ettiği şifa sisteminin temelinde Sicim Teorisi’nin yattığına inanmaktadır.  Ona göre Tekrar Bağlantı, en yüksek titreşimin evrenle etkileşimiyle birlikte yaratılan evrimsel bir süreçtir ve insan DNA’larının yeniden yapılandırılmasıyla ilgilidir.Tekrar Bağlantı

Doktor Eric Pearl tarafından geliştirilen Tekrar Bağlantı şifa sistemini iki bölümde incelemek gerekiyor. İlki, Tekrar Bağlantı Şifası. Diğeri Tekrar Bağlantı. Doktor Pearl, dünya çapındaki yaygın seminerlerini bu sistem çerçevesinde gerçekleştiriyor. İki gün süren 1. ve 2. Aşama seminerleri sonunda katılımcı Tekrar Bağlantı Şifası’nı yapmayı öğreniyor. Daha derine inmek isteyenler, yine iki gün süren 3. Aşama seminerini tamamlayıp Tekrar Bağlantı yapabilir hale geliyorlar.

3. Aşama seminerinde titizlikle öğretilen ve Eric Pearl’ün hayatında bir dönüm noktası olan Tekrar Bağlantı’nın enteresan bir hikâyesi var. Aktardığına göre, 1993 yılında Los Angeles’ta popüler bir kayropraktis olarak çalıştığı sırada Eric Pearl, duygusal anlamda karmaşık bir dönem geçirmektedir. Stresli olduğu bir Cumartesi sabahı, asistanının zoruyla kafa dağıtmak için birlikte Venice Beach’e giderler. Asistanı, plajda fal bakan bir çingene kadından söz eder. Onu tanıdığını ve patronundan eğlencesine falına baktırmasını ister. Bir süre kararsızlık yaşayan Eric Pearl, sonunda asistanının ısrarına dayanamaz ve fal baktırmaya karar verir. Birlikte falcı kadının yanına giderler. Kadın, Eric Pearl’ün falına baktıktan sonra ilginç bir çalışma yaptığından bahseder. Bu çalışmada bedendeki meridyen çizgileri gezegendeki ağın çizgilerine yeniden bağlanmakta; bu bağlantı da güneşe ve yıldızlara yeniden bağlanmayı sağlamaktadır. Şifacı olduğunu ekleyen kadın, bu bilgilerin J. J. Hurtak tarafından yazılmış olan The Book of Knowledge: The Keys of Enoch adlı kitapta bulabileceğini ekler. İlgisini çekse de bu çalışmanın fiyatının 333 dolar olduğunu duyan Doktor Pearl, çalışmayı yaptırmaktan vazgeçer. Asistanıyla beraber plajdan ayrılırlar ayrılmasına ama bu konuyu kafasından bir türlü atamaz. O öğle arasında bir kitapçıya gider ve kitabı satın alır. Falcı kadının bahsettiği 3.1.7 kısmını okuduktan sonra fikrini değiştirir ve kadını arayarak çalışmayı yapmak istediğini bildirir.

Çalışma, iki gün arayla yapılan iki seanslık bir iştir. Eric Pearl, İlk seansta pek bir şey hissetmez ama o gece yatarken ansızın uyanır ve başucundaki lambanın kendi kendine yandığını fark eder. Üstüne üstlük, esrarengiz bir şekilde evde birilerinin varlığını duyumsar. İkinci seansta ise bacaklarında titremeyle beraber  – yaz mevsimi olmasına rağmen – donmuşçasına üşür. Hatta seans bitiminde falcı kadının kendisine verdiği battaniyeye sarılıp bir müddet beden ısısının normale dönmesini bekler.

Eric Pearl, şifa yeteneğinin bu tuhaf deneyimle başladığını söylemektedir. O kadar ki, Venice Beach’te tanıştığı falcı kadının yaptığı çalışmayı, Tekrar Bağlantı seminerinin 3. Aşaması’nda kapsamlı olarak öğretmeye başlar. 333 frekansından çalışan bu ritüeli yaptıran birçok kişi, çalışma sırasında ve sonrasında çok ilginç şeyler deneyimlediklerini; yaşamlarında yepyeni bir dönemin başladığını ifade etmektedirler.

TEKRAR BAĞLANTI ŞİFASI ve EĞİTİMİ