• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/

KOZMİK ENERJİ ve EĞİTİMİ SEMİNERİ

KOZMİK ENERJİ ve EĞİTİMİ SEMİNERİ

KOZMİK ENERJİ İZMİR | ENERJİ KANALLARI | ENERJİ FREKENSLARI

KOZMİK ENERJİ TEMİZLEME, ŞİFALANDIRMA, KORUMA VE BİLGİ

"KOZMİK ENERJİ", bioenerji alanı ve görünmeyen dünyadaki enerji fenomeni üzerine yapılan uzun araştırmalardan sonra 1983te Rusya da Akademik Viladimir Alexandrovich Petrov tarafından kurulan, temizleme, şifalandırma ,koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir.
KOZMİK ENERJİ yeni bir Bilgi nesli; temizlemek, şifa, koruma ve veri için güvenilebilir bir bilimsel metottur. KOZMİK ENERJİ tüm bilimlerin özelliklerini entegre eder - tüm sonuçları laboratuar ortamında ölçülebilir, istatistiksel olarak kanıtlanabilir ve tahmin edilebilir.
Bugün, KOZMİK ENERJİ gelecek için TIP oluşturmaktadır. 2002 yılında Moskova da yer alan 5.Rus Şifacılar Kongresinde, KOZMİK ENERJİ’nin KOZMİK TIP olarak adlandırılmasını önerildi. KOZMİK ENERJİ metodu sadece fiziksel bedenin şifalanmasına izin vermez ayrıca hastalığın duygusal, zihinsel ve daha yüksek düzeylerde yer alan kök sebeplerinin de atılmasını sağlar. KOZMİK ENERJİ sadece fiziksel bedenin anatomisine değil insan enerji bedenlerinin yapısına ve bioenerji bilgi alanlarının (aura) ve merkezlerinin (çakralar) çalışmasına da dayanır.
Bu bioenerji bilgi alanları ve merkezleri aracılığıyla, kozmik enerji şifacısı kişinin enerji bedenlerindeki deformasyonları ve bu enerji alanlarının yapılarında yer alabilecek negatif enerji-bilgi programlarını belirleyebilir. Sonuç olarak, KOZMİK ENERJİ yöntemiyle güçlü bir enerji temizlemesinin ve bütün bir enerji şifasının ardından sadece fiziksel sağlık yeniden kazanılmaz, ayrıca ortaya çıkabilecek gelecek problemlerin olasılığı da büyük ölçüde azaltılır.
KOZMİK ENERJİ enerji frekansları sadece enerji teşhisleri için kullanılmaz, ayrıca enerji temizlemek, enerji şifalandırması ve kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için de kullanıldığı gibi kişisel ve profesyonel kullanımdaki bitkiler, hayvanlar, nesneler, yiyecekler, su, yeraltı ve yerüstü alanlar, ormanlık alanlar vb gibi durumlar için de kullanılır.
KOZMİK ENERJİ enerji teşhisi gerçekleştirmek için gereken beceri ve araçların yanısıra binaların iç ve dış mekanlarının bu alanlarda var olan jeopatik bölgelerin negatif etkilerinin temizlenmesi ve bu mekanların korunmasına dair kıymetli bilgiler sunar. Jeopatik bölgeler, o alanlarda yaşayan insanların sağlığı ve hayatı üzerinde negatif ve zararlı etkileri çok kapsamlı olabilir.
Kozmik enerji bu patojenik bölgeleri belirler ve kapatır, ardından bir enerji temizlemesi yapar ve bu bölgeleri de yumuşak bir enerji akışı depolar.

mutlak enerji koruması, bioenerji bilgi alanlarından negatif enerji programlanmasının kaldırılması, uzaktan seans yapma becerisi, seansların tamamlanmasının ardından kişinin hayatında meydana gelen değişiklikler KOZMİK ENERJİ yönteminin avantajlarından sadece bazıları..
Bunun da ötesinde, az önce bahsedilen frekansların yardımı ile, kişiye yıllardır tüm seviyelerde ciddi sağlık problemlerine sebep olan ve aynı zamanda gelecek problemler için bir çekim kutbu oluşturan, onun enerji alanlarında ve merkezlerinde depolanan çeşitli negatif enerjiler ve negatif enerji programlamaları tarafından yaratılan sorunları da tedavi edebiliriz. Bu şekilde, kişinin sadece sağlığıyla değil aynı zamanda kişisel ve profesyonel hayatıyla da ilgili her alanında yüzleştiği hastalıklar ve problemler ile alakalı sebep-sonuç kısır döngüsü yaratılır


Master & Magister
Aysu Sürücü

>>  05300400703


 KOZMİK KANAL