google-site-verification=bYka1tah2SVzXloWXqie62SFOzYDUg5nnTiIK195LUQ
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/megapoldanismanlik/
  • Kozmik Enerji Eğitim ve Seminerleri
  • İzmir'de Kozmik Enerji Seansları ve Eğitim Seminerleri için Kozmik Denge Merkezi
  • Kozmik Enerji Eğitimi
  • Aysu Sürücü - Kozmik Enerji Pregrassor
  • Access Consciouness Nedir?
  • Access Bars Eğitimi İzmir
  • Access the Bars Eğitimi
  • Hayat Bana Neşe, Kolaylık ve İhtişamla Gelir
  • Access Bars Eğitimi
  • Access Bars Eğitim ve Seansları
  • Kuantum Dokunuş Nedir?
  • Uluslararası Sertifikalı Kuantum Dokunuş Eğitimi
***ETKİNLİK TAKVİMİ***
Site Haritası
MEGAPOL DANIŞMANLIK facebook

DEEKSHA ENERJİSİ ve EĞİTİMİ

DEEKSHA (DİKŞA) NEDİR ?

Deeksha enerjisi Sanskritçe bir kelime olarak anlamı, kendini adamak, inisiyasyon, kutsamak olan Deeksha; kişinin gerçek yaşam enerjisi, Kundalini uyanışını hedefleyen “Shaktipat İnisiyasyonu” olarak da bilinmektedir.

Deeksha; kalp çakra çiçeklenmesi, tanrısal bilince ulaşmak ve aydınlanmaya giden bilinç seviyesine ulaşmayı kolaylaştıran, beyinde nero-biyolojik değişim yaratan kadim bir ilahi enerji transferi yöntemidir. 
Deeksha hiç bir din, inanç sistemi veya spritüel öğretiye ait değildir. Dogmatik olmayan, hangi yolun yolcusu olduğuna bakmaksızın istisnasız herkese uygulanabilecek bir evrensel enerjidir. Sizi doğrudan kendi varlığınızın gerçeğine götürmek üzere, yegâne ve zekice işlemektedir.

 Deeksha enerjisi; beyin, omurilik, çakralar ve DNA üzerinde çalışarak, çakraların çiçeklenmesini ve beyinsel aktivitelerin ön loplara kaymasını sağlar. Bu durum “kadim zihin” tarafından, illüzyonik bir şekilde hapsedilmiş kişiye, tanrısal lütfün akışını sağlar ve kişi ile tanrı arasında bir bağ oluşturur.

Deeksha, olanı olduğu gibi deneyimleyebilmesi ve yaşamı dolu dolu yaşayabilmesi için, kişiyi; “tüm var olandan ayrı, bu dünyada tek başına bir ben” illüzyonundan özgürleştirir. Derin ve nedensiz bir huzur, mutluluk, sevinç hali yaratıp, dualitenin ve yanılsamaların ötesinde, içinde “Birlik Bilincine” ve dışarıda “Altın Çağa” taşır.

Deeksha enerjisi Bu oldukça yüksek titreşime sahip olan enerji transferinin son derece güçlü bir şifa yönü bulunmaktadır. Rahatsızlığın ne olduğundan bağımsız (kişinin gerçek talepleri ile ters düşmediği sürece) mutlak bir şifalanma sağlar.
 
Birlik bilincini uyandırmak için uygulanan program ile bazıları Deeksha enerjisi ile özgürleşirken, bazıları daha uzun bir sürece adım atmışlardır ama birlik bilincinin uyanması kaçınılmazdır! Süreci belirleyen, kişinin; fiziksel ve enerji bedenlerinin durumu, kalıpları, engelleri, inançları ve blokajlarıdır.

DEEKSHA’NIN KAZANDIRDIKLARI

*Büyük bir hafifleme, genişleme, özgürleşme ve çakralarda açılma hissedebilirsiniz.

*Bedensel hareketlerinizde geçici bir yavaşlama olabilir.

*İlk günlerde kafanıza saplanan birkaç saniyelik ağrılar, baskılar, uyuşmalar veya yanmalar olabilir, tepe çakranızın adeta oyulduğunu ya da kafanıza bir enerji çemberinin geçtiğini hissedebilirsiniz.

*İlk günlerde ayaklarınızdan yukarı çıkan bir yanma hissedebilirsiniz, bedensel ısınız artabilir ya da tam tersine zaman zaman yoğun bir üşüme hissedebilirsiniz.
*Geçici olarak zihinsel bir yavaşlama hissedebilirsiniz (ve bu size büyük bir rahatlık ve keyif verebilir).
*İlk günlerde uykularınız artabilir ya da azalabilir. Rüyalarınız çok canlanabilir, korkulu rüyalar ya da geçmişteki olayları da görebilirsiniz. (Temizlenme süreci rüyalarda da devam edebilir.)
*Alnınızda, üçüncü göz bölgenizin aktive olduğunu, gözlerinizin seyirdiğini hissedebilirsiniz.
*Eğer kullanıyorsanız, içki ve sigaraya karşı duyduğunuz ilgi azalabilir.
*Eğer yiyorsanız, hayvani gıdaları eskisi gibi canınız çekmeyebilir, onun yerine sebze ve meyveye ağırlık verebilirsiniz.
*Aşırı TV seyretmek, aşırı konuşmak, aşırı yemek yemek, aşırı düşünmek gibi aşırıya kaçan davranışlarınızın dengelendiğini, daha çok kendi merkezinizde kaldığınızı görebilirsiniz.
*Geçmişten beri içinize bastırmış olduğunuz duygusal şarjlar boşalmaya başlayabilir ve öfke, üzüntü patlamaları yaşayabilir, bol bol ağlayabilir ve giderek acı verici duygulardan arındığınızı hissedebilirsiniz..
*Ayrıca büyük bir huzur, nedensiz sevinçler duyabilir, kendinizi eskisi gibi yalnız hissetmeyebilirsiniz.
*Olayları giderek daha sakin bir biçimde, bir tanık gibi izleyebilirsiniz. Olaylar ve kişiler karşısında eskisine kıyasla daha sakin, sabırlı, rahat olabilir, ancak kendinizi daha korkusuzca ve güvenli bir biçimde ifade edebilirsiniz.
*Yaşamınızda eşzamanlılıklar artabilir, işleriniz engelsizce akabilir, yeni olanaklarla ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstekleriniz çok daha hızla ve kolayca gerçekleşebilir.. Deeksha enerjisi
*Zihniniz çok daha berraklaşabilir, her şeyi çok daha net ve geniş olarak görebilirsiniz.
*Ruhunuzla daha çok ilişki kurduğunuzu hissedebilirsiniz.
*Yaratıcılığınız artabilir.
*Şifa gücünüz artabilir.
*Hissetme düzeyiniz artabilir.
*Telepati gücünüz artabilir, insanların düşüncelerini, sözlerinin ardındaki niyetlerini daha keskin bir biçimde algılayabilirsiniz.
*Aldığınız iç görüler, algılamalarınız ve gözlemleriniz artabilir, yaşama bakışınız değişebilir.
*İllüzyonun illüzyon olduğunu, Matris’i daha net bir biçimde görebilirsiniz.
*Kalbinizin daha çok açılması sonucunda her şeye karşı daha fazla sevgi hissedebilir ve bu sevginin verdiği coşkuyla ağlayabilirsiniz.
*Düşünceler eskisi gibi sürekli gelip giderek sizi rahatsız etmeyebilirler, kafanıza hiçbir şeyi takmayabilir, giderek daha çok içinde bulunduğunuz anda yaşayabilirsiniz. Her an zihnin baskısıyla bir şeyler yapmaya zorlanma durumunuz sona erebilir, sadece içinde bulunduğunuz anı yaşamaktan zevk alabilirsiniz. Deeksha enerjisi
*Giderek yaşadığınızı çok daha fazla hissedebilir, yaşamdan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. — Tüm duyularınız size giderek çok daha fazla zevk verebilir. Bu arada duyularınız keskinleşebilir de.
*Bu arada “Aydınlanma Fenomeni” adlı kitapta belirtildiği gibi, bilinçaltınızın içeriklerinin ortaya çıkarak temizlendiği dönemlerde “ruhun karanlık geceleri” dediğimiz var oluşsal anlamsızlık, boşluk, umutsuzluk, sıkıntı anları da geçirebilirsiniz.
*Bazen fiziksel rahatsızlıklarınız ve hastalıklarınız iyileşebilir. (Örneğin, dikşadan sonra kolesterol ve şeker düzeyinizin, kan değerlerinizin normale döndüğünü görebilirsiniz.)
*Eskisine kıyasla çok daha güçlü ve enerjik olabilirsiniz. 
*Kendinizi, egonuzu, özdeşleşmelerinizi, kişiliklerinizi çok daha berrak bir biçimde gözlemleyebilirsiniz.
*Verimli olmayan ilişkilerden uzaklaştığınızı görebilirsiniz.
*Teslimiyet duygunuz, evrene ve Tanrı’ya olan güveniniz artabilir. Gerçekten korunduğunuzu hissedebilirsiniz.
*Giderek her şeyle aranızda ayrılığın azaldığını, her şeyle daha çok bir olduğunuzu, her şeyin olduğu gibi mükemmel olduğunu hissedebilirsiniz.
Tüm bunlar bilinçaltında devam eden derin bir değişim ve dönüşüm sürecinin görünen belirtileridir. Ancak bunları kesinlikle yaşayacağınız anlamına da gelmez.
”Herkesin süreci kendine özgü olacaktır.”
Aldığınız ilk seans Deeksha enerjisi ile birlikte değişimi hissedecek olsanız da, sürecin derinleşmesi, güçlenmesi ve hızlanması için düzenli seanslar almanız tavsiye edilmektedir.

Bilgi ve randevu: 05300400703